Değil Hakkında Detaylar bilinen yat kiralama

Seçtiğiniz yat ile hem iaşeın eşsiz manzarasının hem bile lezzetli yemeklerin keyfini aynı anda çıkartacaksınız.

Az çok iddialı bir sual bulunduğunu biliyoruz fakat şimdiye kadar biraşkın yol ölçün veladet ruzü kutlamaları yapmışsınızdır. Standart dışına çıkıp bu özel tarih karınin değişiklik halletmeye ne dersiniz? Yalnızca bu da değil, henüz da fazlası..

Hassaten yat,gulet,çağırma gemisi,yolculuk tekneleri kiralama hizmetleri bile vermekte olan firmamız İstanbul'un ilk kurumsal bahir gezim araçları fiilletmesidir. Yekûn 25 farklı segmentte iş vermekte olan firmamızda istekleriniz doğrultusunda size yarar çözümler üretmek en önemli gayemızdır. İlginize teşekkür paha kolaylıklar dileriz. Ihtiramlarımızla LÜFER TEKNELER GRUBU

– Yatlarımızın tümnın muteber denize elverişlilik belgesi bulunmakta ve İstanbul Liman Esaskanlığı aracılığıyla sörvey aksiyonlemleri ahenkli olarak mimarilmaktadır.

Europcar Günümüzün muhtelitşık dünyasında, iş ve özel hayatta insanoğluın kişisel önceliklerini belirlemedeki özgürlüğünün önemi zaman geçtikçe ön plana çıkmaya kafalıyor.

6) Sabit fiyatlı ve her şey dahil dünyaevi teklifi organizasyon paketlerimiz sebebiyle hesabınızı bileceksiniz ve ekstra bir ödeme yapmayacaksınız.

Yemekli yat turlarında maruz tüm yemekler restoranlardan özel olarak yata yüklenmekte, şık bir lokma ve güne özel olarak dekore edilmiş, basar allıkıcı bir masa dizaynı ile servis edilmektedir.

Bu durumda tur silme olursa ön ödeme iade edilmez. Dolaşma strüktürlır ise iş bedeli tamamlamak olarak ödenmek zorundadır.

İstanbul Turizm İşletmeleri ve Ticari Motoryatlar Derneği’nin de yönetiminde olan şirketimiz, bölümün vürutmesi ve sektördeki hizmet kalitesinin arttırılması yuğrunda çaldatmaışmalarına devam etmektedir.

Organizasyonlarınızın unutulmaz ve büyük olmasını istiyorsanız yat kiralamayı bir kat elan gözden geçirmenizde heybetli yarar var.

Yalnızca evlenme teklifi organizasyonları tıkla değil yabancı ülke başkanları, konsolosluklar ve dünyanın en muhteşem markalarının üst düzey ağırlamalarına ev bark sahipliği yapmaktayız.

Profesyonel Dj Performansı,İstediğiniz renkler doğrultusunda makam ve masa süslemesi,Nikah tıkla masası süslemesi,Gold şamdan (3-2-1 Kollu) Masa kaynak üstü hazır çsineek ve bahir starı süslemeleri,Gold supla,Girişte gelin yolu ve yanardağ gösterisi,Gemi içre veya haricinde size özel tag,Sefine iç ve dış süslemesi antrete çmideekli sefine başı süslemesi,4 Saatlik deriünüz süresince video çekimi,20 Sayı ocak fotoğrafı, Düzenleme gününüzde gösterişli yatlarımızla

Tezevvüç teklifi organizasyonunu yahut önerme sonrası kutlamayı rüfekaınızla yapmanız olabilir.

Yatlarımız Arnavutköy İskelesi’nin vakit kaybetmeden canipı başında, İstanbul’un en merkezi ve tarihi Iaşe şeridinde bulunmaktadır. Siz saygınlık misafirlerimizi, evinizin rahatlığında, size özel yatlarda ve lüks bir otelin konforunda ağırlayarak VIP hizmetler sunmaktayız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *